Müşteri Hattı 05437789366
Biorezonans Terapi

Biorezonansın Tarihçesi

Biorezonas bir alternatif tıp tedavi yöntemidir. Eski elektro akupunktur yöntemine benzer. Biorezonans terapisi 1977 yılında keşfedilerek MORA olarak piyasaya sunuldu. Alman Franz Morell ve oğlu ile mühendis Erich Rasche tarafından geliştirilen metot daha sonra MORA (MOrell RAsche) olarak tanımlandı. Bu metot 1920'lerde ABD'de ortaya atılan radyonik üzerine şekillendirildi. Bazı makinalar cilt direncini ölçen elektrik devreleri içerir. Genellikle tedaviye yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Nasıl Etki Eder?

Biorezonans terapisi, kişinin kendi elektromanyetik dalgalanma spektrumuyla çalışan biyofiziksel bir tedaviye yardımcı yöntemdir. Bu, yöntemin kişiye özel ve maddeye özgü dalgalanmalara ilişkin bilgileri kullandığı anlamına gelir.

Biorezonans terapisi vücudunuzun kendi enerji alanını kullanır. Vücudunuz (organlar, hücreler, dokular vb.) Elektromanyetik dalgalanmalar yayar. Biorezonans ekipmanı, vücudunuza yerleştirilen elektrotlar aracılığıyla bu dalgalanmaları kaydeder ve anormal dalgalanmaları, örneğin polariteyi tersine çevirerek, onları terapötik dalgalanmalar olarak vücudunuza geri göndermeden önce elektronik olarak değiştirir. Vücudu zorlayan sinyaller (çevresel streslerden kaynaklanan dalgalanma modelleri gibi) azaltılır ve ideal olarak ortadan kaldırılır. Bu, vücudun kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirir ve harekete geçirir. Vücudu giderek kendini düzenleyecek ve detoksifiye edecek bir konuma koyuyoruz.

Biorezonans terapisi ayrıca, tedavi amaçlı olarak tolere edilmeyen gıdalar, nikotin, virüsler, bakteriler ve mantarlar gibi maddelerdeki dalgalanmaları kullanır; Toksik ağır metaller, böcek ilaçları, çevresel kirleticiler ve dişlerde tolere edilmeyen malzemeler de kullanılmaktadır. Bu maddelerle kontamine olursanız, ilgili madde için tam tersi frekansları vererek tüm vücudunuz üzerindeki enerji açısından etkileri tamamen ortadan kaldırılabilir. Bu, vücudunuzun kendi savunma ve kendini iyileştirme yeteneklerinin önemli ölçüde güçlenmesine neden olur.

Yükseltilmiş veya zayıflatılmış biçimde geri döndürülür ve anormal frekans dalgalanmaları elektronik olarak tersine çevrilir ve geri döndürülür. Bu şekilde üretilen "ters dalgalanmalar" vücuttaki anormal dalgalanmaları zayıflatır veya ideal olarak tamamen ortadan kaldırır. Böylece anormal bilgileri düzeltilmektedir

Biyorezonans Terapi İle  Etkili Bir Şekilde Tedavisine Yardımcı Olunabilen Hastalıklar

1. Cilt rahatsızlıkları: Döküntü, nörodermatit, egzama, kurdeşen,güneş ışığı, sedef hastalığı, vitiligo, alopesi ve romatizmaya karşı alerji.

2. Solunum bozuklukları: Astım, saman nezlesi, kronik rinit, kronik bronşit

3. Sindirim sistemi rahatsızlıkları: Ülseratif kolit, ishal, şişkinlik, kabızlık, gastrit, kolit

4. Sinir sistemi bozuklukları: Migren, kulak çınlaması, tenisçi dirseği, trigeminal nevralji

5. Candida mantar enfeksiyonları, zayıflamış bağışıklık sistemlerinde yaygınlık kazandıkları için alerji ile de gözlenir.

6. Enerji seviyesi / Vitamin eksiklikleri / Hücre yenileme)

7. Zihinsel sağlık/ Stres / Adrenal activity

8. Hormonal düzensizlik / Bağışıklık sistemi

9. Alerjiler

10. Uyku bozuklukları

11. Kronik ağrılar

12. Psikolojik rahatsızlıklar

13. Sigara ve madde bağımlılıkları

        Lütfen Aklınızda Bulundurun!!!

Mümkün olduğunca az şeker tüketin. Şeker bağırsak bakterilerine zarar verir ve birçok bağırsak hastalığı için elverişli koşullar yaratır. Tedavi süresince, mineral oranı düşük (günde 1,5 ila 2 litre) bol miktarda su için. Yalnızca mineral oranı düşük olan su, zararlı maddeleri vücudunuzdan etkili bir şekilde çıkarabilir. Bu içilen su detoksifikasyon ideal sıvı yapar. Tedaviden önce ve sonra alkol içmemelisiniz.

Terapiden sonra yorgunluk, sıcak veya soğuk hissetme veya hafif terleme tedaviye verilen tepkilerdir ve çoğu durumda kısa bir süre sonra kaybolur. Tedavi tamamen ağrısızdır!