Müşteri Hattı 05437789366
Alkol Bağımlılığı

Biorezonans İle Alkol Nasıl Bırakılır?

Sigara bırakmada olduğu gibi, önce vücuttan alınan frekanslar filtrelenir ve problemli grupta kalan frekansların ayna görüntüleri oluşturularak geri gönderilir ve düzeltme işlemi gerçekleştirilir.

Arkasından içilen alkolün bir kısmı behere konularak elektromanyetik bilgisi alınır ve içilen alkolün frekansları alınıp ters çevirilerek vücuda geri gönderilmesiyle birbirini nötrlemesi sayesinde bilgisi vücuttan silinir.

Bu sayede alkole karşı bir isteksizlik, eski tadı alamama durumu yaratılmış olur. Etki aynı sigara bırakmada olduğu gibi ilk seansla birlikte başlayabilir ve birkaç günde bir yapılan 3 seansla pekiştirilir.

Kaç seans gereklidir?
4 seans yapılır. İlk iki seans 1. gün ve ikinci gün yapılır ve diğer seanslar kişinin durumuna göre ayarlanır. Kişiler 6 ay takibizde olacaktır.
Alkol Tedavisi Nasıl Yapılır?
Alkol bırakma terapileri, bağımlılıklar için özelleştirilmiş biorezonans cihazı yardımıyla yapılır. Kişi uygulama sırasında rahat bir koltukta oturur ve ellerinde cihazın elektrotlarını tutuyor haldedir.
Rezonans cihazı seansları 1 saat 15 dakika sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanması ve hafif sersemlik hissedilmesi de olasıdır. Bu durum,seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir.

Biorezonans Alkol Tedavisi Etkili midir?
Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü almaya çalışırsa, eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün anlamsızlaştığını fark edebilmektedir. Yapılan işlem sadece alkolün frekansının silinmesi olmayıp, vücudun yaydığı elektromanyetik frekansların da düzenlenmesi olduğundan yapılan frekans seanslarının kişinin psikolojik durumu üzerinde de belirgin bir etkisi görülebilmektedir. Genelde görülen şey anksiyete (sıkıntı halinin) ortadan kalkması ve genel bir sakinlik, rahatlama halidir.

Seans öncesi hazırlık
Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seanstan birkaç gün öncesinden su içmeye başlamanız önemlidir. Uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmaması cihazın performansını yükseltir.
Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız alkol bağımlılığından kolayca kurtulabilmeniz ve vücudunuzun alkolden temizlenmesi açısından çok çok önemlidir.