Müşteri Hattı 05437789366
Sigara Bırakma

Sigara bağımlılığınızı aşamıyorsanız dünyada 40 yıldır ve ülkemizde de 10 yıldan uzun süredir kullanılmakta olan biorezonans(biofrekans) terapi yöntemiyle tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Biorezonans(biofrekans)cihazı, vücudumuzdaki hücre, doku ve organların doğal olarak yaydığı, sağlıklı veya hastalıklı elektromanyetik frekansları  tesbit eder. Bu frekansları vücudun ihtiyacına göre  değiştirip vücuda geri vererek tedaviyi gerçekleştirir.

Biorezonans terapi tekniğinde  tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağımız bulunmaktadır.  Sigara bırakma seansında da sigara içeriğinde bulunan nikotin ve diğer maddelerin frekans kalıbı terapide kullanılır. Bu işlemler, bilgisayarlı bir frekans üretici biorezonans cihazı ile gerçekleştirilir.

Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin başarılı olması için kişinin sigara bırakmaya karar vermiş olması ciddi bir avantajdır.

Biorezonans  vücuttaki nikotin frekans bilgisini siler

Terapi uygulanacak kişiden herzaman içtiği marka  sigara ile gelmesi istenir.  Biorezonans cihazının giriş kısmına, kişinin içtiği son sigara örneği  yerleştirilir. Kişiye feedback (ters frekans) uygulanır. Böylece vücuttaki  sigara frekansının tersi uygulanıp  sigara ve nikotinin frekansları silinmiş olur. Yaklaşık 1,5 saat uygulanır. Genellikle tek seanslık biorezonans uygulaması  yeterlidir.  Seans sonrasında kişinin bünyesi sigarayı yabancı bir madde gibi algılamaya ve  sigarayla daha önce hiç tanışmamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur.

Nikotin ve diğer zararlı maddelerin vücuttan daha hızlı atılmasını sağlamak için, kişilerin günde 2 -2.5 litre (8 -10 bardak) su içmeleri önerilir.