Müşteri Hattı 05437789366
Zayıflama

Beyinde Değil Bedende

Rezonans terapileri ile tadı lezzetli gelen zararlı gıdaları bedeninize unutturmaya çalışıyoruz. Böylece diyet yapıyor hissi yaşamadan, sağlıklı beslenip, zorlanmadan kilo vermek mümkün hale geliyor.

 

Yarını Beklemeyin

Rezonans terapileri karbonhidratlara karşı iştahı azaltıp kilo verebilmenizi kolaylaştırır. Rezonans terapilerinden sonra daha az yemek yiyerek doyabilmek mümkün. Yarını bekleyerek bedeninize bir gün daha zarar vermeyin. Rezonans teknolojisi ile kalıcı olarak zayıflamak mümkün.

 

biorezonans zayıflama

Sağlıklı kilo vermek için harekete geçin…

 • Ekmek, tuz, şeker, hamur işleri vb. gıda bağımlılığı mı var?
 • Çikolata, tatlı, kola, abur cubur vb. gıda bağımlılığı mı var ?
 • Diyet yapmakta zorlanıyor musunuz?
 • Yaptığınız diyetler sürekli yarım kalıyor mu?
 • Diyet yaparak verdiğiniz kiloları kısa süre içinde fazlası ile geri mi alıyorsunuz?

Kilo vermeyi kolaylaştıran bir yöntemimiz var. Sağlıklı kilo vermek istiyorsanız biorezonans terapileri ile tanışın.

Diyet yapıyor hissi yaşamadan kilo vermek ister misiniz?

Birçok kişi gereksiz atıştırmaların sağlıklarına nasıl olumsuz etkileri olduğundan, kendilerini iyi hissetmeleri için kilo vermeleri gerektiğinden bahseder. Fakat kilo almanıza sebep olan gıdalar çok da kolay vazgeçemediğiniz şeker, karbonhidrat, çikolata gibi bağımlılık yaratan gıdalar ve bu gıdalardan vazgeçip fazla kilolardan kurtulmak çok da kolay olmayabilir. Serenity Sağlık’ın uyguladığı Biorezonans ile kilo verme terapileri, bu gıdalara duyduğunuz isteği azaltmak suretiyle hem hızla kilo vermenizi hem de besin değeri düşük bu gıdalardan uzak durmanızı sağlayarak, sağlığınıza olumlu etkilerde bulunur. Kilo verme sürecinde iradeli olmak ve tatlı krizlerine, ekmek, makarna kokularına dayanmak oldukça zorlayıcı olabilir. Bunun sebebi ise bu gıdaların sigara ve uyuşturucuya benzer bir şekilde bağımlılık yaratıyor olmasıdır. Diyet yapmadan zayıflamak.

Ekmek, makarna, tatlı, şeker, çikolata vb. gıda bağımlılığı mı var?

Serenity Sağlık’da gıda bağımlılığı için uygulanan Biorezonans ile kilo verme terapileri sonunda sizin için zararlı olan gıdaları tüketme ihtiyacı hissetmezsiniz. Sağlıklı yiyeceklere yönelerek zorlanmadan kilo vermeye başlarsınız. Biorezonans ile kilo verme terapilerine katılanlar ilk seanstan itibaren yeme isteklerinin azalmaya başladığını, ikinci seanstan sonra ise otomatik olarak bu yiyecekleri aramamaya başladıklarını söylüyor.

Diyet yapmadan, daha az yemek yiyerek doymak mümkün olabilir mi?

Gıda bağımlılığı için uygulanan Biorezonans ile kilo verme terapileri sonucu yeme isteğini kaybettiğiniz gıdalar kilo almanın dışında sağlığınız için de olumsuz etkileri olan ürünler olduğu için bazı hastalıklardan da korunmuş olursunuz. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissedersiniz. Biorezonans ile kilo verme terapileri, bağımlılık duyduğunuz maddelere özgü elektromanyetik frekansları vücudunuzdan siler. Böylece, vücudunuz bağımlı olduğu yiyeceği adeta belleğinden çıkarır, siz de artık o yiyeceği tüketme isteği hissetmezsiniz. Örneğin; çikolata bağımlısıysanız bir anda çikolata aklınıza bile gelmemeye başlar. Bağımlılık yaratan yiyecekler genelde şeker ve karbonhidrat içerdiği için, bu yiyecekleri kestiğinizde şeker seviyenizde ve uyku düzeninizde bir düzelme görülür. Sabahları yorgunluk hissiniz yok olur, varsa migren ağrılarınız belli oranlarda azalır.

Kilo verme amaçlı olarak, kişinin ihtiyaçlarına göre rezonans terapilerinin birkaç formunu birlikte kullanıyoruz. Bunlardan ilki olan Biorezonans terapilerinin sigara bırakma ve gıdalara karşı olabilen bağımlılıklara yönelik formudur. Bu işlem kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Yapılan işlem kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba harcamadan, otomatikman azalır.

Biorezonans ile gıda bağımlılığı terapileri hangi gıdalar için uygulanır?

Hamur işleri: Biorezonans ile kilo verme terapileri unlu gıdalar üzerinden kullanıldığında hem vücudun bu gıdaya karşı isteği azalmakta, hem bu gıdanın yarattığı birçok sağlık probleminde düzelme olmaktadır. Bu yüzden de unlu gıdalar üzerinden yapılan rezonans terapileri halsizlikten, psikolojik problemlere… migren ve geçmeyen baş ağrılarından, kronik bağırsak problemlerine…birçok sağlık probleminde belirgin düzelme yaratmaktadır.  Rezonans seanslarının; kişilerin hamur işlerine düşkünlüğünü ve iştahı azalttığını, gluten intoleransının yarattığı problemlerin çözümünü sağlayarak metabolizmaya destek verdiğini söyleyebiliriz. Biorezonans Merkezi – Ataşehir

Şekerli gıdalar- Tatlılar: Sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yaratır. Bu “düşkün olma”, “çok yeme” “çok sevme” hali bu terapiler ile giderilebilir. Şekerin kendisinin metabolizmayı bozduğunu, insülin dengesini değiştirdiğini ve insülin dengesizliğinin vücudun enerjiyi depolama eğilimini arttırdığını biliyoruz. Hamur işleri ve şeker içeren gıdalar üzerinden yapılan terapi bu gıdaların alımını “otomatik” olarak azaltmaktadır. Bu tedaviyi alan kişilerin eskiden yaşadıkları şeker düşmelerini artık yaşamıyor olduğu gerçeği rezonans terapilerinin yarattığı enerjetik dengelemenin sonuçlarından sadece birisidir. Diyet yapmadan zayıflama.

Biorezonans ile kilo verme terapileri ile diyet yapıyor hissi yaşamadan, gıda bağımlılıklarından kurtularak sağlıklı kilo vermenize yardımcı oluyoruz.

Çikolata bağımlılığı biorezonans ile kilo verme terapileri ile giderilebilir.
Çok şekerli meyvalar: “Çok sevme” ya da “düşkün olma” hali de biorezonans ile kilo verme terapileri ile giderilebilir.
Tuz: Çok tuz kullananlar için, terapiler diğer gıdalarla birlikte tuz üzerinden de yapılır ve kişilerin tuza “düşkün olma” hali giderilebilir.
Kahve: Terapiler kahve alımının otomatik olarak azalmasını sağlar.
İnek sütü ürünleri: Gluten içeren gıdalarla birlikte ikinci büyük intolerans gurubudur. Sebebi ise her kişinin çocukluk çağından itibaren her gün inek sütü içeren gıdalardan herhangi birisini kullanıyor olmasıdır. Aynı gluten gibi birçok hastalığın zemininde olan gizli sebeptir. Bu terapiler inek sütü içeren gıdalar üzerinden kullanıldığında (gluten’e benzer şekilde) birçok sağlık probleminde düzelme olabilmektedir.
Diğer gıdalar: Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü “problemli” gıda için rezonans terapisi kullanılabilir.

Biorezonans ile kilo verme terapileri sonrası ne hissedeceğim?

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve rezonans terapilerinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak azalttığını fark edeceksiniz. Yedikleriniz “otomatik” olarak azalacak. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Terapiler sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. diyet yapmadan

Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlanmadan durdurabildiğinizi farkedeceksiniz. Bu bahsedilenlerin otomatik olarak gerçekleşecek. Yani bir diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinizin kendi kendisine azaldığına şahit olacaksınız. Bu terapileri alan hastalarımızın, ilk seansların bir iki hafta sonrasında, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık probleminin azaldığına ya da ortadan kalktığına şahit oluyoruz. Şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikayetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi, sabah yorgunluklarının azalması bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Terapilerin ikinci haftasından itibaren kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz.

biorezonans kilo verme

Zayıflama amaçlı yapılan biorezonans terapileri;

Modern çağın getirdiği yeni yemek alışkanlıklarımızda kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (hamurişleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar…) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali durumu hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak uygulama sırasında biorezonans makinesinde alkol ya da sigarayı değil, rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz. Yapılan biorezonans terapileri yardımı ile vücutta zararlı gıdalara ait frekanslar temizlenir. Uygulama sırasında sakinleşme-rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Biorezonans terapileri sonrasında gıda bağımlılıkları ortadan kalkar ve kilo vermek kolaylaşır.

 • Sağlık sorununuz yoksa iştahı azaltmak, zayıflamayı başlatmak için 2 seans biorezonans terapisi genellikle yeterli oluyor. Gıda bağımlılıklarına karşı 5 gün ara ile 2 seans biorezonans terapisi yapılmaktadır.
 • Sağlık sorununuz varsa (İnsülin direnci, şeker hastalığı, troid ve hormonal bozukluklar) zayıflamayı başlatmak için biorezonans terapileri 8 seans olarak uygulanmaktadır.

Kimler İçin Öneriyoruz ?

 • Ekmek, simit, makarna ya da hamur işlerine dayanamayanlar,
 • Çikolata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar,
 • Diyet yapmakta zorlananlar,
 • Kola, gazoz vb. içecek düşkünlüğü olanlar,

Biorezonans ile kilo verme terapileri gıda bağımlılıklarını ortadan kaldırmaktadır.  Zararlı gıdaları yasak olduğu için değil canınız istemediği için tüketmeyeceksiniz. Bu sayede diyet yapıyor hissi yaşamazsınız. Biorezonans Merkezi – İstanbul – Levent

Ne Hissedeceğim…

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve rezonans terapisinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl etkinlik 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve iştahınızın siz zorlanmadan otomatikman ve dramatik olarak azaldığını hissedeceksiniz.
Yeme ihtiyacının azalması yanında seansların bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedeceksiniz.

Not: Kişi seansa gelirken bol su içmesi söylenir. Kişinin boyu, yaşı ve kilosuna göre seans sayıları belirlenir.