Müşteri Hattı 05437789366
Biorezonans İle Alerji Terapisi
Biorezonans İle Alerji Terapisi

Biorezonans ile alerjik hastalıklar terapisi, kişinin sağlık durumuna ve alerjisi olan maddelerin sayısına göre farklı seans sayılarında değişmektedir. Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz.

Biorezonans terapi, ilk olarak sebebi ve nereden geldiği çözülemeyen “maskeli alerjiler” üzerinde denenmiştir. Daha sonra; alerjik astım, egzama, alerjik bronşit vb. hastalıklar üzerinde de çok etkili olduğu gözlemlenmiştir.Biorezonans terapide, alerjinin tedavi edilmesinden çok alerjiye neden olan etkenler çözümlenir. Biorezonans alerji terapisinde asıl yapılmak istenen, vücudun yapısını ve işleyişini engelleyebilecek faktörleri tespit ederek sizi bu etkenlerden kurtararak kesin çözüme ulaşmaktır.  Bu terapi yönteminde vücudun dengesini bozacak etkenlerden kurtulduktan sonra dengelenen sistem ile alerjiler ortadan kalkar.

Alerjilerden Kurtulmak İçin Hangi Terapiler Uygulanır?

  • Bağırsak florasanının bozulma terapisi
  • Temel gıda intoleransları terapisi
  • Toksik kirlenme terapisi
  • Alerjenler üzerinden frekans silme terapisi
  • Vücut atıkları üzerinden frekans silme terapisi
  • Ruhsal duruma yönelik terapiler

Bağırsak Florasanının Bozulma Terapisi

Bağırsak yapısını düzelten terapi, bağırsakların dengesini yeniden kazandırır. Biorezonans terapi, bağırsak florasının düzeltilmesini ve bozulmuş frekans paterninin kırılmasını sağlar. Doğal yollarla bağırsak dengenizi ve sağlığınızı korumuş olursunuz.

Temel Gıda İntoleransları Terapisi

Bu terapi ile gıda intoleransları tespit edilir ve frekans temizliği yapılır. Daha sonra kişinin vücut atıkları üzerinden yapılan frekans temizliği sonucunda kişi sağlığına yeniden kavuşur.

Toksik Kirlenme Terapisi

Bu terapi yönteminde hastanın çevresinden örnek alınır daha sonra toksik maddeler üzerinden frekans paternlerinin tespitlenmesi üzerinden gerçekleştirilen biorezonans tedaviler, bütün vücudu bu zararlı maddelerin etkisinden arındırır.

Alerjenler Üzerinden Frekans Silme Terapisi

Vücudun etkisi altında kaldığı, henüz tespit edilemeyen alerjenler biorezonans testlerinde tespit edildikten sonra frekans silme işlemi gerçekleştirilir.

Vücut Atıkları Üzerinden Frekans Silme Terapisi

Vücut atıkları(idrar gibi) üzerinden frekans silme kapsamında gerçekleşen, sürekli olarak idrar yolu enfeksiyonu gibi rahatsızlıkları ortadan kaldıran çok güçlü bir yöntemdir. Aynı zamanda iltihaplanma gibi bağırsak rahatsızlıklarını da giderir.

Ruhsal Duruma Rönelik Terapiler

Kişinin ruhsal durumunun etkileri de gözden geçirilir. Çünkü ruhsal sorunlardan kaynaklanan rahatsızlıklar, fiziksel anlamda etki gösterebilir. Aynı zamanda Biorezonans terapi ile bazı fiziksel sorunlardan da kurtulabilirsiniz.

Alerjenik durumların tedavi edilmesinde bir hayli etkili olan rezonans terapisi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.