Müşteri Hattı 05437789366
Biorezonans İle Migren Tedavisi
Biorezonans İle Migren Tedavisi

Biorezonans ile migren tedavisi, kişinin ağrılarına bağlı olarak birkaç seansta tamamlanabilen bir terapidir. Şiddetli baş ağrısı olarak da bilinen migren, ciddi rahatsızlıkların yaşanmasına neden olmaktadır.

Baş ağrıları arasında sıkça görülen ve kişilerde ciddi anlamda rahatsızlıklara yol açan migren; diğer baş ağrılarından farklı olarak soğuk terleme ile gelerek, yüzün yarı bölümünü kapsayan bir ağrıdır. Başın sadece yarım bir bölümünü kapladığı için “yarım baş ağrısı” olarak da tabir edilen migren ağrıları, bazı kişilerde; göz, dudak, ense ve sırt ağrıları da görülebilmektedir. Biorezonans ile migren terapisi, sorunun asıl kaynağına inerek, ağrılara neden olan hücrelere nötr enerji yüklenmesi ile yapılmaktadır.

Biorezonans ile Migren Tedavisi Nasıl Yapılır?

Klasik migren tedavilerinde genellikle ilaçlı tedavi uygulanır. İlaçlar da zaman zaman bazı kişilerde farklı yan etkilere neden olabildiği için tedavide başarı oranı çok daha düşük olur. Ancak biorezonans ile migren tedavisi, ilaçsız yapılan bir yöntem olmakla birlikte yan etkileri bulunmayan bir tedavi türüdür. Migren tedavisi yapılmadan önce diğer rahatsızlıklarda olduğu gibi hastadan kan tahlilleri istenir ve bu tahliller değerlendirilerek migreni tetikleyen maddeler saptanır. Daha sonra ise bu maddelere karşı nötr radyo frekansları gönderilerek ağrıların oluşması engellenir.

Migren Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Biorezonans ile migren tedavisi, kişinin hastalık boyutuna göre değişmektedir. Genellikle 10 ile 12 hafta arasında değişen seanslarda tamamlanan migren tedavisi, ihtiyaç duyulması halinde, daha sonraki süreçlerde, belli zaman aralıklarında destekleyici terapiler uygulanır.

Biorezonans migren tedavisi, sadece ağrılara yönelik yapılmaz. Aynı zamanda hastalığı tetikleyen stres, depresyon ve anksiyeteye gibi rahatsızlıklara yönelik de terapi uygulanarak kişinin rahatlaması sağlanmaktadır. Bu sayede yaşanan ağrıların giderilmesi çok daha rahat bir hale getirilir. Migren, sadece stres ya da anskiyete kaynaklı durumlarda kendini göstermez. Bununla birlikte migreni tetikleyen bazı gıdalar da bulunmaktadır. Her insanda olmasa da bazı insanlarda görülebilen bu duruma karşı, biorezonans ile gıda terapisi uygulanır. Buradaki amaç; kişinin bağımlı olduğu ancak migren ağrılarına neden olan gıdalardan uzaklaşmasını sağlamaktır.

Biorezonans Migren Tedavisi Fiyatı Ne Kadar?

Bioseren olarak uzun zamanların deneyim ve tecrübeli kadrosu ile bize müracaat eden hastalarımıza yardımcı olmaktayız. Sağlıklı bir terapinin oluşması için gerekli uygulamaları yapmanın yanında biorezonans migren tedavisi fiyatı konusunda da esnek davranmaktayız. Tedavi ve terapi detayları hakkında bilgi almak, fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.