Müşteri Hattı 05437789366
Biorezonans İle Sigara Bırakma
Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonans tedavisi ile sigara bırakma, son dönemlerin en popüler sigara bırakma tekniklerinden biridir. Genellikle tek seansta sigarayı bıraktırmaya yardımcı olan biorezonans, radyo frekansların bağımlılık yapan hücreleri uyarması tekniğine dayanmaktadır.

Sigara içenlerin sayısında her geçen gün artışlar yaşanmaya devam ederken, aynı zamanda bağımlılıktan kurtularak sigarayı bırakmak isteyenlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Sigara bırakma tedavisi seçeneklerinde her geçen gün yeni teknikler geliştirilmeye devam ederken biorezonans ile sigara bırakma tedavisi, uygulanan tedaviler arasında en başarılı yöntemdir.

Tek Seansta Sigarayı Bırakabilirsiniz

Uzun dönem sigara kullanan kişilerde “alışkanlıklar” bir yana bir de vücudun nikotin isteği de uyanmaktadır. Yani bir süre sigara içilmediğinde beyin otomatik olarak sinyal gönderir ve kişi istemsiz de olsa sigaraya uzanmak zorunda hisseder kendini. Biorezonans tedavisi aslında tam olarak kişinin isteklerini yok etmeye yönelik olarak radyo frekanslarının kişinin vücudunda sigaradan etkilenen hücrelere gönderilerek bu bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır.

Biorezonans Sigara Bırakmada Kesin Çözüm Sunar mı?

Aslında geliştirilen hiçbir yöntem tek başına sigara bırakmayı sağlamaz. Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi alan kişilerin de biraz gayret etmeleri gerekmektedir. Tedavi tamamlandığında, biorezonans uzmanı, tedavinin sürdürülebilirliğini korumak adına tedavi gören kişiye “frekanslı su” adı verilen su vermektedir. Bu su, vücuda gönderilen sinyallerin aynısını içermektedir. Suyun bir hafızası olduğu için iletilen frekansları hafızasında tutar ve sigarayı bırakan kişi de aklına geldiğinde bu sudan içtiğinde, sigara isteği ortadan kalkar. Ancak kişinin de biraz kendini zorlaması gerekmektedir.

Biorezonans Tedavisinden Sonra Etkisi Geçer mi?

Doğu tıbbının geliştirdiği ve tüm dünyaya sunduğu biorezonans, kişilerin bağımlılık hissi duyduğu herhangi bir şeyi radyo frekanslar gönderilerek bir nevi unutturulmasını sağlaması temeline dayanmaktadır. Sigarayı bırakmak isteyenler üzerinde de son derece etkili olan bu yöntem, aslında kalıcı çözümler üretmektedir. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi kişinin bir süre kendini zorlaması gerekmektedir. Uzmanımız Serengül Algan Şahin“Biorezonans tedavisi ile sigara bırakan kişiler, tedaviden sonraki 20 gün içinde alışkanlıklarından kurtulmakta biraz zorluk yaşayabilmektedir. Ancak biraz dikkat edilmesi durumunda, bu alışkanlıklar beyinden silinecektir” şeklinde açıklamaktadır.

Biorezonans Nasıl Uygulanır?

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi, tek seans ya da kişiye göre iki veya üç seans şeklinde uygulanır. Maddelerden etrafa yayılan frekans, biorezonans cihazı ile ters çevrilir ve ters çevrilen bu sinyaller vücuda iletilir. Bunun amacı, bağımlılık yapan maddeyi vücuda unutturmaktır. Kişinin içtiği sigaradan alınan frekans elektronik olarak ters çevrilerek vücuda geri iletilmektedir.

Son derece basit bir yöntem olan ve herhangi bir ağrıya neden olmayan biorezonans ile sigara tedavisi sonrasında kişi sigaraya olan ihtiyacını unutmaya başlar ve bir süre sonra bu alışkanlıklar tamamen yok olur.

Biorezonans Tedavisinin Yan Etkileri Var mı?

Biorezonans ile sigara bırakma tedavisinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Akıllı bir teknoloji ile geliştirilen bu sistem, kişide bağımlılık yapan maddelere karşı mücadele vermektedir. Dolayısıyla vücuda herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Tedavisi Fiyatı

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile bugüne kadar birçok kişiye sigarayı tek seansta bıraktırdık. Siz de sağlığınızı korumak ve sigara bağımlılığından kurtulmak için randevu oluşturabilirsiniz. Biorezoans ile sigara bırakma tedavisi fiyatı hakkında bilgi almak ve sistemin nasıl hareket ettiğini detaylı bir şekilde öğrenmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.