Müşteri Hattı 05437789366
Biorezonans İle Zayıflama Terapisi
Biorezonans İle Zayıflama Terapisi

Biorezonans ile zayıflama yöntemi, kişinin bağımlısı olduğu ve kilo almaya neden olan besinlerden uzaklaşmasını sağlayan bir yöntemdir.

Zayıflamak isteyenler, son dönemlerde daha farklı bir teknik olan ve diğer zayıflama yöntemlerine göre daha etkili olan biorezonans, tadı kişiye lezzetli gelen ancak kilo almaya neden olan gıdaları bırakmasına ve diyet yapıyor hissine kapılmadan zayıflamasına yardımcı olan bir tekniktir. Kalıcı bir zayıflık isteyenler için özellikle önerilen bu yöntem, yukarıda da belirttiğimiz gibi gıdalara olan bağımlılığı durdurduğu için zayıflamanın kalıcı olmasında son derece etkili bir yöntemdir.

Zayıflamanın Şimdi Tam Zamanı

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için zamana ihtiyacınız yok, ihtiyacınız olan tek şey buna karar vermektir. Biorezonans ile zayıflama yönteminde yarını beklemeye gerek kalmadan zayıflayabilirsiniz. Genel olarak insanların zayıflama yöntemlerinden korkmalarının nedeni, birçok yöntemde diyet uygulanması şartının aranmasıdır bu da insanlara zor gelir. Biorezonans ile kilo verme terapisinde ise böyle bir şart aranmamaktadır. Radyo frekansları ile kişinin vücuduna bağımlı olduğu gıdaların negatif enerjisi yüklenir ve böylelikle kişiler, bağımlı oldukları ve kilo almalarına neden olan gıdalardan istemsiz de olsa uzak kalırlar.

Biorezonans İle Zayıflama Terapisi Nasıl Uygulanır?

Ekmek, tuz, şeker, hamur işleri, çikolata, tatlı, kola, abur cubur gıdalar, kişilerin kilo almasına en çok neden olan gıdalardır. Bu gıdaların hayattan çıkartılması maalesef bazıları için çok zor olur. Rezonans terapi, radyo frekanslarının sinyal şeklinde vücuda iletilmesi ile yapılan bir işlemdir. Bu işlemdeki amaç, yukarıda da belirttiğimiz gibi kişilerin kilo almasına neden olan gıdalara karşı bağımlılığının kesilmesidir. Bir kulaklık ve özel çubukların yer aldığı rezonans cihazı üzerinde gerekli ayarlamalar yapılarak terapi başlanır. Yaklaşık 1 saat kadar süren terapi sonunda, kişinin bağımlı olduğu gıdadan nötr enerji almak için cihaza yerleştirilir ve daha sonra yeniden kişiye radyo frekansları gönderilerek işlem tamamlanmış olur.

Biorezonans ile Zayıflama Kaç Seans Sürer?

Kişilerin kilolarına bağlı olmakla birlikte genellikle 3 seansta işlem tamamlanmaktadır. Ancak bazı kişiler, bünyelerinden kaynaklı olarak bağımlısı oldukları gıdalardan zor kurtuldukları için bu kişilere özel olarak birkaç seans daha uygulanabilmektedir. Detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızı arayabilirsiniz.